пис
Характеристики
Кран кульовий, діаметр підключення 1", з'єднання зовнішнє-внутрішнє, вид - жовта ручка (газ). Матеріал корпусу і кулі - латунь. ТМ Valve JG
Наші крани відповідають ГОСТ 15527-2004 (імпортний аналог CW614N) , тобто в сплаві латуні 59% міді, до 40% цинку і до 1.9% свинцю.
Крім відмінної корозійної стійкості розроблена фірмою латунь володіє міцністю, на 12-15% перевищує міцність стандартного сплаву CW617N по EN 12165. По російському ГОСТ 15527-70 мідно-цинковий сплав, використовуваний для виробництва кранів ANGO Valve J. G., за основними показниками відповідає марці ЛС 59-1. Фактично, дана латунь має внесортаментную марку ЛАЖСНКМц-58-0,15-0,18-2-0,8-0,2-0,4. Корпуси всіх кранів мають гальванопокриття з нікелю, а кульової затвор - хромований. Як сідельних ущільнювачів кульового затвора в наших кранах використовуються токарно-оброблені фасонні кільця з тефлону з термостійкими еластомірними присадками. Цей тефлон може витримувати температуру до 220°С (замість 180°С для звичайного тефлону).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | J.G. |
| Країна виробник | Китай |
| Тип затвору | Шаровый |
| Умовний прохід | 25 мм |
| З'єднання американка | Нет |
| Робоче середовище | Воздух, Газ, Вода, Неагрессивная среда |
| Наявність фільтра | Нет |
| Тип приєднання | Резьбовое |
| Максимальний робочий тиск | 30 бар |
| Матеріал корпусу | Медь, Латунь |
| Покриття | Никель |
| Спосіб монтажу | Горизонтальный/вертикальный |
| Привід | Ручной |
| Ручний привід | Ручка рычаг |
| Колір | Желтый |
| Діаметр крана | 1" |
| Тип підключення | внутренняя-наружная |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість робочих положень | 2 |
| Метод герметизації від зовнішнього середовища | Сальниковий |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | J.G. |
| Страна производитель | Китай |
| Тип затвора | Шаровой |
| Условный проход | 25 мм |
| Рабочая среда | Газ, Воздух, Неагрессивная среда, Вода |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Максимальное рабочее давление | 30 бар |
| Материал корпуса | Латунь, Медь |
| Покрытие | Никель |
| Способ монтажа | Горизонтальный/вертикальный |
| Привод | Ручной |
| Цвет | Желтый |
| Соединение американка | Нет |
| Ручной привод | Ручка рычаг |
| Наличие фильтра | Нет |
| Диаметр крана | 1" |
| Тип подключения | внутренняя-наружная |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество рабочих положений | 2 |
| Метод герметизации от внешней среды | Сальниковый |
- Цена: 466 ₴

