Багажник алюмінієвий під дискові гальма 26-29 дюймів
- Готово до відправки
- Код: 01710
745 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багажник алюмінієвий під дискові гальма 26-29 дюймів
На фото велосипед 29 дюймів з дисковими гальмами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип багажника | Багажник |
| Матеріал багажника | Алюміній |
| Кріплення багажника | Заднє |
| Сумісність з гальмами | З дисковими |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 13 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745 ₴









