


Ручки на планці Арико 85 мм коричнева
- Готово до відправки
- Код: 02323
307 ₴/комплект
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручки на планці Арико 85 мм коричнева
Ручка на планці для вхідних дверей Тм «Арико» 85 мм. Комплект постачання складається з пари ручок (внутрішня та зовнішня), з'єднувального квадратного стрижня 8 х 8 мм, стяжних гвинтів і паковання. Дверні ручки призначені для встановлення на двері завтовшки від 35 до 60 мм спільно з врізними замками з міжосьовою відстанню 85 мм. Ручки універсальні, підходять для дверей лівого та правого відчинення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Арико |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Матеріал розетки/планки | Сталь |
| Колір | Коричневий |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Ключі | Ні |
| Стяжка в зборі | Так |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 115 мм |
| Ширина розетки/планки | 45 мм |
| Висота розетки/планки | 230 мм |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴/комплект

