Кран-куьовий 1 ВН довга ручка MIRAYA для води
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 кг |
| Виробник | MIRAYA |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Латунь |
| Додаткові характеристики | |
| Ширина | 37 мм |
| Основні атрибути | |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Вид камери | Без антипрокольной рідини |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Установчий діаметр | 10 |
| Конструкція | резина |
| Діаметр підключення | 1 ВН |
Інформація для замовлення
- Ціна: 816 ₴

